O MNIE
lifeontherun.pl
zdjęcie: Daniel „irae” Koper, charakteryzacja: Agnieszka Patrycja Rudzińska PHENOMENEE.com, stylizacja: Under Armour Polska
W życiu przeszłam kilka zmian i metamorfoz, które doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Oprócz przemiany zewnętrznej na przestrzeni lat zyskałam coś bardzo cennego – to świadomość swoich potrzeb i wartości. Ta przemiana oraz droga do lepszej siebie rozpoczęła się kilka lat temu. Zaraz po rozwodzie, mając wówczas dwadzieścia kilka lat, pracując i jednocześnie studiując zaocznie postawiłam na zmiany. W pierwszym momencie myślałam, że mój świat się zawalił, tymczasem ten zwrotny moment w moim życiu stał się początkiem fantastycznej przygody, wystarczyło tylko w siebie uwierzyć. Był to owocny czas poszukiwań i w tym czasie odkryłam bieganie. Dziś mogę przyznać z czystym sumieniem, że bieganie stało się dla mnie balsamem dla ciała i duszy. Z grubej, zakompleksionej gąsiennicy z problemami stałam się pięknym motylem.
Rozkwitłam, moje ciało zaczęło się zmieniać, a biegowy świat wciągnął mnie tak bardzo, że postanowiłam o nim pisać. Pasja przerodziła się w miłość do aktywności fizycznej pomimo choroby Hashimoto, którą mam od 12go roku życia. Bieganie, zajęcia fitness, starty w biegach ulicznych tak wyglądał mój świat. Najbardziej jestem dumna ze swoich startów w biegach Komandoskich. Po miesiącach przygotowań przyszła pierwsza radość w postaci Korony Półmaratonów Polskich. Zdobyłam ją w 2015 roku bijąc kolejne swoje rekordy życiowe. Mam na koncie kilka maratonów ale nie wiem czy pokocham ten dystans. Obecnie kończę Szlem Komandoski.
Aktualnie mieszkam w Szczecinie. Tutaj pracuję na jednej z państwowych uczelni. Jakiś czas temu zdobyłam dyplom Instruktora Siłowni oraz dyplom Trenera Personalnego. W weekendy oraz w wolnym czasie pomagam innym pokochać sport, uwierzyć w siebie poprzez spersonalizowane treningi biegowo-siłowe oraz treningi ogólnorozwojowe. Łączę pasję do sportu z psychologią, ponieważ lubię ludzi, a wszelka zmiana w naszym życiu zaczyna się w naszych głowach. Kilka lat temu zdobyłam dyplom z Socjologi. Obecnie zgłębiam tematykę dotyczącą odżywiania i zdrowego kręgosłupa. Prywatnie kochająca partnerka. Psiamatka słodkiej buldożki francuskiej o imieniu Gapa.
Moje motto: „Niemożliwe – to słowa po których możesz wszystko, trenuj mądrze, nie ciężko”
Mój blog to moja największa radość.
Wspólnie motywujmy się do działania, inspirujmy, łapmy dystans,
wyznaczajmy cele i dzielmy się tą radością!
Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie! Wspólnie osiągniemy cel.
Wyślij wiadomość na adres: wiolapec@gmail.com

Share This:

One thought on “O MNIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>